Артезіанські свердловини для:

  • Підприємтва
  • Міста
  • Приватного будинку
  • Опалення
  • Водопостачання приватного будинку

Водопостачання приватного будинку

ТОВ “Українська бурова компанія “Аквасфера” виконує повний комплекс робіт з буріння артезіанських свердловин і автономного водопостачання приватного будинку, заміського будинку, котеджу.

Система автономного водопостачання приватного будинку:

Українська бурова компанія «Аквасфера» пропонує буріння свердловин для приватного будинку в Києві та Київській області на бучакський, cеноманский і юрський горизонти.

У Києві та Київській області існують чотири основних водоносних горизонти:

  • полтавський: 30 – 50 м;
  • бучакський: 60 – 90 м;
  • cеноманский: 60 (в заплаві р.Дніпро) – 150 м;
  • юрський: 170 – 320 м.

Ціни на стандартні конструкції свердловин з дебітом до 10 кубів на годину

Конструкції свердловин:

Мал. 1. Схема свердловини на бучакський водоносний горизонт у дві колони

Мал. 2.  Схема свердловини на сеноманський водоносний горизонт у дві колони

Мал. 3.  Схема свердловини на юрський водоносний горизонт в три колони

Замовнику необхідно дуже уважно поставитися до вибору матеріалів. Крім ціни, вони різняться загальною стійкістю і специфічним впливом на воду.

1. Обсадна колона

Сталь – ідеальний матеріал для обсадної труби. Сталеві труби витримують затрубну цементацію, не деформуються, не виштовхуються назовні тиском. В якості обсадних труб Компанія пропонує сталеві труби діаметрами 159, 168, 219 мм. На ділянках зі складною геологією і торф’яним грунтом (глибокі свердловини на сеноман і юру), де бурова може просідати на пухкому грунті, може знадобитися установка додаткового кондуктора – короткою обсадної труби (6 -7 м) діаметром 325-426 мм.

В якості обсадних УБК «Аквасфера» пропонує також труби з поліетилену і полівінілхлориду. Основні переваги – висока корозійна стійкість і мала маса. Однак мала маса є і недоліком, так як колона поліетиленових труб має позитивну плавучість і виштовхується з свердловини. При посадці її слід пригружати. Крім того, поліетиленові труби легко деформуються реагують на температурні зміни. Головний недолік свердловин, обладнаних обсадними колонами з поліетиленових труб в тому, що вони не підлягають ремонту.

2. Внутрішня (робоча, фільтрова) колона

Внутрішня колона може бути з харчового пластику (Італія), ПВХ, нПВХ, емальованих труб та з нержавіючої сталі. Матеріал внутрішньої колони дуже важливий, оскільки саме вона стикається з водою.

Можна поставити робочу колону з італійського харчового пластику. Це сертифікований матеріал іноземного виробництва, який безпечний для води.

ПВХ і нПВХ проектувалися і використовувалися в СРСР як каналізаційні. Зараз вони сертифіковані в Україні як труби для харчового використання. УБК “Аквасфера” пропонує конструкції з діаметрами труб: 125, 140, 160 мм.

Безумовно, в цьому відношенні найкращий матеріал – нержавіюча сталь, він же і найдорожчий. Однак, це та конструкція, яка стовідсотково ремонтопригодна, не насичує воду додатковими домішками і використовується десятиліттями. Компанія використовує труби з діаметрами 102, 129, 159 мм.

Замовник повинен розуміти, що метал можна ремонтувати. Тут не мається на увазі монтаж-демонтаж насосного обладнання, а саме ремонт вузлів свердловини. Пластикові ж свердловини в цьому відношенні, так би мовити, одноразові.

З метою економії на матеріалах застосовуються також конструкції «впотай». У таких конструкціях встановлюється коротка робоча колона, вона починається там, де закінчується обсадна труба або встановлюється трохи вище статичного рівня в свердловині.

У першому випадку, вода піднімається і відкачується з обсадної колони. Таку конструкцію «впотай» можливо використовувати, якщо матеріал обсадної і робочої колони однаковий, і не має значення, з чим стикається вода. Наприклад: нержавійка-нержавіюча сталь, емаль-емаль.

Мал.4.Схема конструкції свердловини “впотай” на прикладі свердловини на бучак. Матеріал робочої і обсадної колон однаковий

Але якщо внутрішня колона ставиться, наприклад, з нержавіючої сталі, а обсадна зі сталі, і вода в свердловині повинна стикатися тільки з нержавійкою, тоді в свердловині ставиться або повноцінна робоча колона або підбирається довжина трохи вище статичного рівня води в свердловині.

Мал. 5. Схема конструкції свердловини “впотай” на прикладі свердловини на бучак. Різний матеріал робочої і обсадної колон

УБК «​​Аквасфера» виконує грамотне буріння якісних свердловин. Ми вболіваємо за якість і довголіття наших робіт. Гарантія на свердловини – 3 роки.

Ви можете отримати розрахунок Вашої свердловини та її облаштування по інтернету заповнивши форму “Замовити розрахунок робіт” або зателефонуйте за телефонами вказаними нижче.

Замовити розрахунок робіт
Ціни
Дисконтна картка клієнта
Сервісне обслуговування
Акції
Підписка на
розсилку
Звоніть:

(096) 917 27 57
(050) 956 19 01