Водопостачання приватного будинку
Роздрукувати назад

ТОВ “Українська бурова компанія “Аквасфера” виконує повний комплекс робіт з буріння артезіанських свердловин і автономного водопостачання приватного будинку, заміського будинку, котеджу.

Система автономного водопостачання приватного будинку:

Українська бурова компанія «Аквасфера» пропонує буріння свердловин для приватного будинку в Києві та Київській області на бучакський, cеноманский і юрський горизонти.

У Києві та Київській області існують чотири основних водоносних горизонти:

Ціни на стандартні конструкції свердловин з дебітом до 10 кубів на годину

Конструкції свердловин:

Мал. 1. Схема свердловини на бучакський водоносний горизонт у дві колони

Мал. 2.  Схема свердловини на сеноманський водоносний горизонт у дві колони

Мал. 3.  Схема свердловини на юрський водоносний горизонт в три колони

Замовнику необхідно дуже уважно поставитися до вибору матеріалів. Крім ціни, вони різняться загальною стійкістю і специфічним впливом на воду.

1. Обсадна колона

Сталь – ідеальний матеріал для обсадної труби. Сталеві труби витримують затрубну цементацію, не деформуються, не виштовхуються назовні тиском. В якості обсадних труб Компанія пропонує сталеві труби діаметрами 159, 168, 219 мм. На ділянках зі складною геологією і торф’яним грунтом (глибокі свердловини на сеноман і юру), де бурова може просідати на пухкому грунті, може знадобитися установка додаткового кондуктора – короткою обсадної труби (6 -7 м) діаметром 325-426 мм.

В якості обсадних УБК «Аквасфера» пропонує також труби з поліетилену і полівінілхлориду. Основні переваги – висока корозійна стійкість і мала маса. Однак мала маса є і недоліком, так як колона поліетиленових труб має позитивну плавучість і виштовхується з свердловини. При посадці її слід пригружати. Крім того, поліетиленові труби легко деформуються реагують на температурні зміни. Головний недолік свердловин, обладнаних обсадними колонами з поліетиленових труб в тому, що вони не підлягають ремонту.

2. Внутрішня (робоча, фільтрова) колона

Внутрішня колона може бути з харчового пластику (Італія), ПВХ, нПВХ, емальованих труб та з нержавіючої сталі. Матеріал внутрішньої колони дуже важливий, оскільки саме вона стикається з водою.

Можна поставити робочу колону з італійського харчового пластику. Це сертифікований матеріал іноземного виробництва, який безпечний для води.

ПВХ і нПВХ проектувалися і використовувалися в СРСР як каналізаційні. Зараз вони сертифіковані в Україні як труби для харчового використання. УБК “Аквасфера” пропонує конструкції з діаметрами труб: 125, 140, 160 мм.

Безумовно, в цьому відношенні найкращий матеріал – нержавіюча сталь, він же і найдорожчий. Однак, це та конструкція, яка стовідсотково ремонтопригодна, не насичує воду додатковими домішками і використовується десятиліттями. Компанія використовує труби з діаметрами 102, 129, 159 мм.

Замовник повинен розуміти, що метал можна ремонтувати. Тут не мається на увазі монтаж-демонтаж насосного обладнання, а саме ремонт вузлів свердловини. Пластикові ж свердловини в цьому відношенні, так би мовити, одноразові.

З метою економії на матеріалах застосовуються також конструкції «впотай». У таких конструкціях встановлюється коротка робоча колона, вона починається там, де закінчується обсадна труба або встановлюється трохи вище статичного рівня в свердловині.

У першому випадку, вода піднімається і відкачується з обсадної колони. Таку конструкцію «впотай» можливо використовувати, якщо матеріал обсадної і робочої колони однаковий, і не має значення, з чим стикається вода. Наприклад: нержавійка-нержавіюча сталь, емаль-емаль.

Мал.4.Схема конструкції свердловини “впотай” на прикладі свердловини на бучак. Матеріал робочої і обсадної колон однаковий

Але якщо внутрішня колона ставиться, наприклад, з нержавіючої сталі, а обсадна зі сталі, і вода в свердловині повинна стикатися тільки з нержавійкою, тоді в свердловині ставиться або повноцінна робоча колона або підбирається довжина трохи вище статичного рівня води в свердловині.

Мал. 5. Схема конструкції свердловини “впотай” на прикладі свердловини на бучак. Різний матеріал робочої і обсадної колон

УБК «​​Аквасфера» виконує грамотне буріння якісних свердловин. Ми вболіваємо за якість і довголіття наших робіт. Гарантія на свердловини – 3 роки.

Ви можете отримати розрахунок Вашої свердловини та її облаштування по інтернету заповнивши форму “Замовити розрахунок робіт” або зателефонуйте за телефонами вказаними нижче.