Послуги

Облаштування високодебітних свердловин

Облаштування свердловин необхідно для того, щоб Ви могли користуватися вже пробуреною свердловиною. Комплекс робіт з облаштування свердловин дозволяє надати Вам свердловину «під ключ».

ТОВ “Українська бурова компанія “Аквасфера” виконує:

  • монтаж насоса в свердловині
  • будівництво насосної станції
  • облаштування зони санітарної охорони

Монтаж високодебітних свердловин більш технологічний процес, ніж монтаж свердловин для приватного будинку. Насос монтується на залізних трубах, повна система монтажу спеціально розробляється в проекті на свердловину і проходить державну перевірку при його затвердженні. УБК «​​Аквасфера» затверджує проект, отримує всі необхідні дозволи і бурить і монтує свердловину в повній відповідності з документами.

Затратність цього процесу буде регулюватися якістю обраного Замовником насоса і автоматики.

УБК “Аквасфера” може запропонувати обладнання будь-якого виробника з будь-якої цінової ніші: SAER (Італія), Pedrolo (Італія), Calpeda (Італія), Willo (Німеччина), Grundfos (Німеччина), вітчизняні виробники.

Водопровідні насосні станції є найбільш відповідальними спорудами в системах водопостачання, що забезпечують подачу необхідної кількості води під потрібним напором.

Насосні станції представляють собою досить складний комплекс механічного устаткування і енергетичних установок (електродвигунів, силових трансформаторів, розподільних пристроїв), трубопроводів, арматури, контрольно-вимірювальних приладів і засобів автоматизації.

1. По розташуванню в загальній схемі водопостачання насосні станції поділяються на:

станції першого підйому – призначені для подачі води з джерела водопостачання на очисні споруди. Якщо очищення води не потрібно, то насосні станції першого підйому служать для подачі води в резервуари або водонапірну вежу.

У деяких системах водопостачання (найчастіше малих) насосна станція першого підйому може бути єдиною в даній системі, тоді її просто називають насосною станцією;

станції другого підйому – призначені для подачі очищеної води з резервуарів у водоводи і розподільчу мережу. Іноді насосну станцію другого підйому блокують з очисними спорудами або (при сприятливому рельєфі місцевості) з насосною станцією першого підйому;

станції оборотного водопостачання, де одна група насосів подає відпрацьовану на виробництві гарячу воду на охолоджуючі пристрої, а інша повертає охолоджену воду до цеху. Або відпрацювана гаряча вода надходить на охолоджуючі пристрої самопливом під залишковим напором, а група насосів повертає охолоджену воду до цеху;

підвищувальні станції служать для підвищення напору в мережі окремого будинку або кількох будівель.

2. По виду обслуговування об’єктів (за призначенням) насосні станції поділяються на станції, що подають воду на технічні, господарсько-питні та протипожежні потреби.

3. За розташуванням насосного обладнання щодо поверхні землі насосні станції поділяються на:

  • наземні – з підлогою на рівні або вище поверхні землі;
  • заглиблені – з наземною будовою і підлогою нижче поверхні землі;
  • підземні – з перекриттям на рівні або нижче поверхні землі.

4. За ступенем автоматизації управління розрізняють насосні станції з ручним управлінням, автоматизовані насосні станції і станції з дистанційним управлінням.

Є багато варіантів схем подачі води при використанні підземних джерел водопостачання. Одним варіантом передбачається подача води безпосередньо у водопровідну мережу з водоносного горизонту за допомогою свердловини і насосної станції першого підйому.

Інший випадок, коли джерелом водопостачання служать підземні води різних водоносних горизонтів, що залягають на різній глибині від поверхні. В такому випадку експлуатація здійснюється за допомогою групи свердловин, кожна з яких обладнана окремим водопідйомником, що направляє воду в збірний резервуар. З нього вода подається в мережу насосами другого підйому або, минаючи його, безпосередньо в мережу.

Якщо водовідбір проводиться кількома свердловинами з неглибокого водоносного горизонту, то вода може підніматися на поверхню насосами, розташованими в будівлі станції першого підйому в збірний резервуар, а потім направлятися в мережу насосами станції другого підйому.

У деяких випадках вода з бурової свердловини за допомогою всмоктуючих трубопроводів, що працюють під вакуумом, направляється в збірний резервуар, звідки насосами подається в мережу.

При використанні глибоких підземних вод, підйом води із свердловини і подача в збірний резервуар здійснюється за допомогою ерліфта. Компресор при цьому розташовується в приміщенні насосної станції. Аналогічну схему можна застосувати і при використанні глибоководних заглибних насосів.

Оптимальна схема розташування водозабірних свердловин визначається гідрогеологічними розрахунками, виконаними для декількох варіантів.

Замовити розрахунок робіт
Ціни
Дисконтна картка клієнта
Сервісне обслуговування
Акції
Підписка на
розсилку
Звоніть:

(096) 917 27 57
(050) 956 19 01