Сервісне обслуговування

Зрозуміло, що сучасна свердловина і автономна система водопостачання в цілому є досить складним продуктом, розрахованим на експлуатацію протягом тривалого часу – терміну експлуатації. І в системі є елементи, які можуть швидше (ніж інші) вийти з ладу або закономірно зношуватися навіть при дотриманні всіх норм експлуатації. Власне для цього й необхідно регулярне сервісне обслуговування.

Українська бурова компанія «Аквасфера» пропонує своїм Замовникам договору на сервісне обслуговування високодебітних свердловин (підприємства і міське водопостачання) і обслуговування свердловин для приватного будинку.

У договорах на сервісне обслуговування закладаються роботи з перевірки технічного стану обладнання з проведенням демонтажних і регулювальних робіт. Періодичність таких робіт визначається договором в залежності від необхідності і бажання Замовника.

Приватний будинок

Після завершення робіт за Договором на буріння свердловини та монтаж системи водопостачання приватного будинку, Ви отримаєте інструкцію з її експлуатації та обслуговування. Вважається, що всі сервісні роботи Ви можете виконати своїми силами. Проте, практика показує, що краще довірити турботу про працездатність системи водопостачання фахівцям.

Систему водопостачання для приватного будинку досить перевіряти і проводити профілактичні заходи 2 рази в рік: восени, перед переходом на зимовий режим експлуатації, і навесні, перед початком літнього сезону.

Існують також договору сезонного обслуговування, коли проводиться налагодження системи після зимового простою.

Договору укладаються на суму від 900 грн в рік.

Підприємство або міське водопостачання

На промислових підприємствах або на міських водозаборах, де система водопостачання експлуатується з підвищеними навантаженнями, техогляд проводиться мінімум раз на квартал. У такі договору закладаються не тільки огляди і профілактичні заходи, а й регулярні монтажі-демонтажі насосного обладнання, заміна швидкозношуваних елементів системи, при форс-мажорних ситуаціях ремонт “швидка допомога”.

Договору укладаються на суму від 4000 грн в рік.

Замовити розрахунок робіт
Ціни
Дисконтна картка клієнта
Сервісне обслуговування
Акції
Підписка на
розсилку
Звоніть:

(096) 917 27 57
(050) 956 19 01