Гарантія і оплата

Оплата

При укладанні договору Замовник cплачує 50-70% від загальної вартості робіт за договором. Процентна складова обговорюється заздалегідь, складається графік виконання робіт і графік виплат.

Пункт у договорі: До початку робіт «ЗАМОВНИК» перераховує «ПІДРЯДНИКУ» аванс в розмірі 50% від вартості робіт по договору та технічного завдання по етапам (місяцям), згідно графіка виконання робіт.

Остаточний розрахунок Замовник проводить при підписанні Акта виконаних робіт. Якщо роботи виконуються більше одного календарного місяця, акти підписуються помісячно, а остаточний розрахунок підписується при здачі об’єкта.

Пункт у договорі: «ЗАМОВНИК» проводить розрахунки за виконані роботи по будівництву згідно актів виконаних робіт по ф.КБ-2 и КБ-3 у п’ятиденний термін з дня їх підписання.

Буріння свердловин завершується видачею паспорта встановленого зразка, в якому відображаються технічні та санітарно-гігієнічні характеристики свердловини, її місце розташування і геологічний розріз.

Гарантія на свердловини та системи водопостачання Української бурової компанії “Аквасфера”

Роботи з водопостачання об’єкта є комплексними. Оскільки проводитися вони можуть різними виконавцями, гарантія на якість надаваних нами послуг в Компанії «Аквасфера», поділяються:

  • гарантія на свердловину водопостачання

При замовленні буріння високодебітної свердловини для підприємств та міського водопостачання, без подальшого її облаштування водопідйомним обладнанням, гарантія на свердловину і роботи з її буріння становлять 36 місяців.

При замовленні буріння свердловини на воду для приватного будинку, без подальшого її облаштування водопідйомних обладнанням, гарантія на свердловину і роботи з її буріння становлять 12 місяців.

  • гарантія на комплекс робіт з водопостачання об’єкта

При виконанні повного обсягу робіт з водопостачання підприємств та міського водопостачання, який включає в себе: буріння свердловини на воду, облаштування високодебітних свердловин, а також якщо необхідно водопровід, башти та резервуари, гарантія на свердловину може продовжуватися нашою Компанією до 72 місяців.

При виконанні повного обсягу робіт з буріння свердловин і облаштування свердловин для приватного будинку, який включає в себе, буріння свердловини на воду і монтаж водопідйомного обладнання з його необхідним підбором, гарантія на свердловину може продовжуватися нашою Компанією до 36 місяців.

Гарантія на обладнання визначається виробниками цього обладнання і має термін до 24 місяців.

Що є гарантійним випадком?

Компанія «Аквасфера» несе гарантійні зобов’язання на вузли системи водопостачання і гарантує справне функціонування самої системи.

Під гарантійним випадком розуміється відмова гарантійного компонента та / або деградація функціональних характеристик системи протягом гарантійного терміну. Наприклад, піскування свердловини, відсутність тиску в системі, насос виключився і не включається і т.д. Причини, за якими в системі водопостачання відбувається збій, можуть бути самими різними, але їх повинен визначити фахівець. При настанні гарантійного випадку, власник системи водопостачання повинен одразу звернутися в Компанію “Аквасфера”. Після діагностики несправностей, спільно з власником системи, сторони приймають рішення про ремонт гарантійного компонента, його заміну або проведенні відновлювальних робіт, пов’язаних з гарантійним випадком.

Якщо гарантійний компонент має механічні пошкодження, викликані діями власника системи, використовується не за призначенням або зміни та / або доповнення в рамках системи проводилися без залучення Компанії “Аквасфера”, то компанія не несе прямих і непрямих гарантійних зобов’язань.

Замовити розрахунок робіт
Ціни
Дисконтна картка клієнта
Сервісне обслуговування
Акції
Підписка на
розсилку
Звоніть:

(096) 917 27 57
(050) 956 19 01