Про компанію
Роздрукувати назад

ТОВ “Українська бурова компанія «Аквасфера» виконує буріння свердловин на воду, автономне водопостачання підприємств і приватних будинків, буріння свердловин під теплові насоси, глибоке буріння свердловин на гарячі термальні води (до 2500 м глибиною), водозниження і тампонаж відпрацьованих джерел. Співпраця з міськводоканалами і буріння свердловин на воду для міського водопостачання є дуже важливим напрямком діяльності Компанії.

Сучасні бурові технології і професійна команда, з тридцятирічним досвідом бурових робіт, дозволяють УБК “Аквасфера” враховувати всі побажання Замовника з незмінно високою якістю виконання робіт.

На сьогоднішній день, УБК “Аквасфера” виконує буріння свердловин для міськводоканалів, підприємств і котеджних містечок по всій території Україні. Свердловини для окремих приватних будинків буряться тільки по Київській області.

Свердловина – високотехнологічна конструкція, яка розробляється індивідуально під кожного Замовника. Завдання Української бурової компанії «Аквасфера» розробити найбільш ефективну конструкцію, що дозволяє отримати необхідну кількість води з найменшими витратами на спорудження свердловини і з необхідним ступенем ремонтопридатності.

УБК “Аквасфера” пропонує повний комплекс робіт з буріння свердловин:

Питання альтернативних джерел енергії актуальне в нашій країні як ніколи. Підігріта природою термальна вода – унікальний невичерпний ресурс, який дозволяє економити до 80% витрат на опалення та гаряче водопостачання приміщень будь-якого масштабу. Буріння свердловин на термальні води, проектування і установка ефективних систем опалення є одним з найважливіших видів діяльності Компанії.

Переваги Української бурової компанії «Аквасфера»:

Наші замовники: