Міське водопостачання
Роздрукувати назад

Буріння свердловин для міського водопостачання один з напрямків діяльності ТОВ “Української бурової компанії “Аквасфера”.

Свердловини для міського водопостачання:

На всі свердловини міського водопостачання затверджується проект в обов’язковому порядку, теж саме стосується і водопровідної мережі (якщо вона необхідна) та санітарної зони. Оскільки всі роботи в межах міста зачіпають системи міських комунікацій.

Норми господарсько-питного водопостачання для населених пунктів

Витрати води на зовнішнє пожежогасіння

Бювет

При будівництві бювету буріться свердловина необхідної місту продуктивності і монтується насос під колонку. Найчастіше це свердловина з дебітом до 10 кубів на годину. Таким чином, при будівництві бювету ТОВ «Українська бурова компанія” Аквасфера “виконує:

Свердловини на загальних водозаборах для водоканалів

На загальних міських водозаборах буряться свердловини максимальною продуктивністю, оскільки призначені для розподілу води по міських водоводах на великі групи населення. Виробничі потужності УБК «Аквасфера» дозволяють бурити свердловини з дебітом до 350 кубів на годину. Для подачі води населенню будуються системи потужних насосних станцій і резервуарів. Вода по міській розвідній мережі трубопроводів надходить в будівлі. ТОВ «Українська бурова компанія” Аквасфера “виконує:

Свердловини для багатоквартирних будинків

При водопостачанні багатоквартирних висотних будинків дуже важливо правильно розрахувати загальну потребу в воді під час максимального споживання і натиск, з яким повинна подаватися вода на останні поверхи. Крім того, відповідно до правил безпеки потрібно забезпечити необхідний обсяг води на пожежогасіння. На практиці в такій ситуації використовуються 4 варіанти:

Необхідний напір води забезпечується будівництвом насосний станцій першого та другого підйому. Перша станція піднімає воду зі свердловини на поверхню, а друга подає воду у багатоквартирний будинок. Таким чином, при водопостачанні багатоквартирних будинків ТОВ “Українська бурова компанія “Аквасфера “виконує:

Ви можете отримати розрахунок Вашої свердловини, заповнивши форму «Замовити розрахунок робіт» або зателефонувавши за телефонами вказаними нижче.