Буріння свердловин
Роздрукувати назад

ТОВ «Українська бурова компанія «Аквасфера» виконує повний комплекс робіт з буріння свердловин на воду, автономного водопостачання підприємств і приватних будинків, водозниження свердловинами будівельних об’єктів, проектування та будівництва систем альтернативного опалення на основі геотермальних свердловин (глибоке буріння свердловин на гарячі термальні води). Буріння свердловин для міського водопостачання і автономного водопостачання багатоквартирних будинків є одним з найважливіших напрямів діяльності Компанії.

В основі кожної системи автономного водопостачання – водозабірна свердловина (свердловини), «навколо» якої розробляється ефективна система подачі та використання добутої води. Бурова свердловина – складна інженерна споруда. Тому до спорудження її пред’являються суворі вимоги. Найбільш важливі з них – довговічність і надійність. Досягнення цих вимог багато в чому залежить від якісного проведення самого буріння, тобто етапу, на якому закладаються основи успішної експлуатації свердловини.

ТОВ «Українська бурова компанія «Аквасфера» виконує:

буріння високодебітних свердловин для підприємств, проектування та облаштування свердловин, подальше гарантійне та сервісне обслуговування

буріння свердловин під бювети, буріння високодебітних свердловин для міських водозаборів та багатоквартирних будинків

буріння свердловин з дебітом до 10 кубів на годину на бучакський, сеноманский і юрський горизонти, монтаж насоса і автономної системи водопостачання, подальше сервісне обслуговування

буріння свердловин для водозниження будівельних об’єктів і обводнених ділянок

буріння свердловин на гарячі води глибиною до 2500 м, проектування та облаштування свердловин, монтаж системи опалення (або подача води в існуючу систему опалення), подальше гарантійне та сервісне обслуговування

буріння стандартних свердловин під установку теплових насосів

Буріння свердловин виконується буровими установками різного класу і затратності: УКБ, 1 НД, УГБ, УРБ-2А2, УРБ-2, 5, 1БА-15, УРБ-3АМ, УБВ-600.

Також використовується парк допоміжної техніки: вантажні автомобілі, цементувальні агрегати, автокрани, екскаватори, бульдозери, водовозки, ДЕС. Все обладнання сертифіковане.

Українською буровою компанією “Аквасфера” були зібрані відомості по пробурених свердловинах на території України з 30-х років двадцятого століття. Ви можете самостійно соорінтуватись з глибиною свердловини і “Замовити розрахунок робіт з інтернету” або зателефонувати за телефонами вказаними нижче.

Відомості по пробурених свердловинах:

Йде постійне оновлення бази даних по свердловинах по всій Україні. Ви можете надіслати інформацію про свою свердловині через Зворотній зв’язок та інженер відповість по електронній пошті на технічне питання з Вашої свердловини або отримайте знижку 5% на майбутні роботи УБК “Аквасфера”. (Інформація по свердловині: назва області, району та населеного пункту, адреса чи орієнтовне місце розташування свердловини в населеному пункті, рік буріння, глибина і дебіт).