Водопостачання підприємства
Роздрукувати назад

ТОВ «Українська бурова компанія «Аквасфера» виконує повний комплекс робіт з проектування та буріння водозабірних артезіанських свердловин для підприємств будь-якого масштабу. Компанія виконує промислове і технічне водопостачання і буріння свердловин з дебітом від 10 кубів на годину по всій території Україні. Вода на виробничих підприємствах необхідна на господарсько-питні потреби, на пожежогасіння, а також для проведення технологічних процесів. Ефективність роботи будь-якого підприємства багато в чому залежить від організації постачання його водою необхідних параметрів. Відповідними властивостями використовуваної води і її витратою, а також спорудою ефективних систем водопостачання визначається якість і собівартість продукції, що випускається. Для забезпечення надійного та якісного постачання підприємств водою на кожному з них створюється унікальна система водопостачання.

Систему водопостачання підприємства складають:

Система водопостачання промислового підприємства являє собою комплекс споруд, обладнання і трубопроводів, які забезпечують забір води з свердловин, її очищення і обробку (якщо необхідно), транспортування і подачу на підприємство необхідної витрати і якості. Таким чином, системи водопостачання виробничих підприємств можна розділити на:

Саме під необхідну систему водопостачання проектуються водозабірні свердловини та станції подачі води, оскільки якість господарсько-питної та технічної води різні. Тому на більшості промислових підприємств споруджують окрему систему господарсько-питного водопостачання і окрему об’єднану систему протипожежного та технічного водопостачання. На практиці в таких випадках буриться глибока свердловина (або свердловини) на сеноманский або юрський водоносні горизонти для господарсько-питного призначення і неглибока свердловина (або свердловини) з великим дебітом для пожежогасіння та технічних потреб. В деяких випадках, наприклад, на підприємствах харчової промисловості, де значна частка води повинна відповідати вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, прізначеної для споживання людиною» буряться тільки глибокі свердловини з великим дебітом, і створюється єдина система водопостачання для всіх потреб підприємства. Якщо розглянути систему пожежогасіння як окремий елемент, то в місті цю роль може виконувати система міського централізованого водопостачання. Але якщо підприємство перебуває поза централізованих систем, то на практиці, або буриться окрема свердловина на перший водоносний горизонт, або будується резервуар для необхідного запасу води. Це ж стосується і підприємств з високою пожежонебезпекою.

Послідовність замовлення та виконання робіт:

Терміни виконання робіт обумовлюються договором. Буріння свердловин завершується видачею паспорту, в якому відображається конструкція, геологічна будова порід, статичний рівень води, а також зниження рівня води при відкачці в певному режимі. По закінченню робіт Компанія пропонує своїм Замовникам договору на подальше сервісне обслуговування свердловин і систем водопостачання.