Свердловини на термальні води
Роздрукувати назад

Термальні води – грандіозні джерела енергії. Вони ніби виносять на поверхню глибинне тепло землі, запаси якого практично невичерпні. Вони можуть опалювати будинки, давати теплову енергію електростанціям, забезпечувати теплом парники, нарешті, поставляти гарячу побутову і технічну воду.

Геотермальна свердловина – унікальне рішення проблеми опалення та гарячого водопостачання готелів, медичних закладів, будинків відпочинку, туристичних баз, торгових і виробничих приміщень будь-якого масштабу.

Система опалення та гарячого водопостачання на основі свердловини на гарячі термальні води – це сучасне альтернативне опалення з 80% економією і з терміном експлуатації до 50 років.

ТОВ “Українська бурова компанія “Аквасфера” виконує повний комплекс робіт з буріння та облаштування геотермальних свердловин до 2500 м завглибшки, а також, прокладку водопроводу і монтаж автономних систем опалення (обладнання свердловин для використання на ТЕЦ або під теплові насоси). Глибина свердловин залежить від глибини залягання гарячих термальних вод в конкретній місцевості (в Україну від 600 м).

Переваги споруди геотермальної свердловини:

По суті, геотермальна свердловина – це глибока високодебітна свердловина. Буріння глибоких свердловин здійснюється виключно обертальним способом і підрозділяється на роторне, турбінне і буріння електробурами. Обертальне буріння без відбору керна застосовується в УБК “Аквасфера” при бурінні гідротермальних свердловин, оскільки такий спосіб дозволяє бурити в породах будь-якої твердості від першої до сьомої категорії за буримости при відносно високих швидкостях поглиблення свердловин.

Складність конструкції геотермальної свердловини визначаться глибиною буріння і геологічними умовами конкретної місцевості. Обсадні колони при кріпленні глибоких свердловин складаються з окремих секцій, які відрізняються один від одного групою міцності сталей і товщиною стінок. Труби для секцій підбирають, виходячи з розрахунку на міцність. Такі свердловини буряться спочатку великим діаметром, а кількість колон залежить від геології.

В геотермальних свердловинах особливого значення набуває правильне цементування верхніх водоносних горизонтів. При неякісному цементуванні холодна вода з верхніх водоносів буде стікати по стінці свердловини і знижувати температуру термальних вод. Тим більше якщо вода використовується ще й в оздоровчих цілях.

УБК “Аквасфера” виконує повний комплекс робіт по будівництву систем опалення та гарячого водопостачання на основі геотермальних свердловин:

Геотермальна енергія

Ви можете отримати розрахунок Вашої свердловини, заповнивши форму «Замовити розрахунок робіт» або зателефонувавши за телефонами вказаними нижче.